İLETİŞİM   ENGLISH  
 
 
Nab Holding Sektörler Perakende Baku Electronics

 
 

1994 yılında faaliyetine başlayan Baku Electronics, ülke geneline yayılmış 50’den fazla satış noktası ve distribütörlüğünü yaptığı herbiri kendi alanında lider olan 80den çok dünya markasıyla tüketici elektroniği ve dayanıklı ev eşyaları perakendeciliği sektörünün lideridir.

Baku Electronics kendi sahibi olduğu mağazalarına ilave olarak firma standartlarının uygulandığı franchise mağazaları ve bayileri ile faaliyetini sürdürmektedir. 2010 yılında hizmete sunduğu 2.000 m2’lik mağazasıyla sektör standardını birkaç adım ileriye taşımış ve günümüzde 10.000 m2’lik satış alanına ulaşmış olup yatırımlarını her yıl arttırarak sürdürmektedir.

Baku Electronics başta Samsung, Siemens, Bosch, Tefal, Sony, LG, Electrolux, Whirlpool, Moulinex, Canon olmak üzere daha birçok markanın münhasır ülke distribütörüdür. Baku Electronics’in Baku Service Company adı ile faaliyet gösteren A sınıfı servis standartlarına sahip bir de teknik servis ağı bulunmaktadır. Ülke genelinde yaygın servis ağıyla müşterilerine güvenilir satış sonrası hizmeti de sağlayan Baku Electronics, sunduğu yeniliklerle her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Baku Electronics müşterilerine ek garanti imkanı, kredi olanakları, zengin ürün çeşidi, online satış ve mağazalarda ürünleri deneme imkanı sunarak sektördeki lider konumunu sağlamlaştırmaktadır.

 
www.bakuelectronics.com

 

 
Finans
Bank of Baku
Qafqaz Leasing
Perakende
Baku Electronics
Otomotiv
Auto Azerbaijan
 
  NAB Holding A.Ş.
Hakkımızda | Sektörler | Haberler | İnsan Kaynakları | İletişim | Bilgi Toplumu Hizmetleri